KONTAKTNazwa pełna:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „SANEL” Spółka Jawna.Adres:

97-400 Bełchatów

ul. Przemysłowa 18

NIP: 769-050-07-28

REGON: 004708807

KRS: 0000049247NASZE CERTYFIKATY

certyfikaty


nasze możliwości

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się usługami w zakresie budownictwa ogólnego i drogowego, budową sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, ciepłowniczych, gazowych i energetycznych.

 

Wykonujemy również wszystkie rodzaje instalacji wewnętrznych wraz z węzłami cieplnymi, kotłowniami i urządzeniami klimatyzacyjnymi. Jesteśmy przedstawicielem handlowym reno- mowanej firmy BUDERUS, lidera w produkcji kotłów gazowych, olejowych i na paliwo stałe. Stosujemy do wbudowania tylko materiały i urządzenia renomowanych i sprawdzonych wytwórców. Jesteśmy stałymi odbiorcami wyrobów wielu firm np. HTI Łódź,WAVIN Metalplast Buk, VTS Clima,AVK,  Buderus, ALP, Danfoss, Metalchem, Purmo, Polbruk, Ibf itd.

Nowość: swiadczymy przeciski pod drogami do średnicy 600 mm

 

P.P.H.U. „SANEL” zatrudnia około 40 wykwalifikowanych pracowników. Znajomość najnowszych technologii i rozwiązań technicznych, dbałość o jakość i rozwój oraz specjalistyczna baza sprzętowo transportowa stawia nas w równym rzędzie z firmami gotowymi sprostać najtrudniejszym wymaganiom inwestorów. Przez kilkanaście lat działalności naszej firmy zdobyliśmy dużą renomę, dzięki czemu jesteśmy wykonawcą wielu inwestycji

 

Posiadamy również wyspecjalizowanych kierowników z uprawnieniami w specjalnościach: drogowej, sieci wod.-kan. , elektrycznej

 

Gwarantujemy najwyższą jakość robót o czym może świadczyć zdobyty w 2003 roku certyfikat systemu jakości zgodny z nor- mą ISO 9001 oraz otrzymana nagroda w dziedzinie gospodarczej "FIRMA NA MEDAL 2013R"

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zajmujemy się instalacją sieci wod-kan, centralnego ogrzewania, sieci elektrycznych, wentylacji, lini telekomunikacyjnych, elektroenergetycznych, przecisków pod drogami i innymi robotami drogowymi na terenie Bełchatowa i w jego okolicach.